Alpha Search

Software Sales representative

Popis pozice

Náš klient je jeden z předních dodavatelů SAP řešení v České republice. Dodává SAP řešení do mezinárodních korporací, státních institucí nebo středně velkých českých společností. Zároveň vyvíjí a dodává vlastní softwarové produkty, které rozšiřují funkce SAP řešení o specifické služby a požadavky zákazníků. Hledáme kandidáty na pozici Software Sales Representative, která odpovídá za prodej vlastních softwarových produktů stávajícím i novým zákazníků společnosti. Součástí pracovní náplně je:

  • Budování a prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • Příprava nabídek a prezentací
  • Prezentace produktů zákazníkům
  • Návrhy aktivit k podpoře prodeje produktů
  • Sledování trhu a konkurence

Požadavky

  • Alespoň 2 roky zkušeností na pozici obchodního zástupce v B2B segmentu
  • Základní orientace v prodeji softwaru (licence...)
  • Profesionální vystupování, výborné komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup a týmový hráč
  • Ochota učit se a odborně se rozvíjet
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabídka

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Dvousložková mzda (pohyblivá složka 25%)
  • Služební vůz i pro soukromé používání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pravidelné produktové školení
  • Týden dovolené navíc
  • Home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.