Alpha Search

Software Development Manager

Popis pozice

Naším klientem je mezinárodní leasingová společnost, která v České republice působí přes 20 let a vybudovala si ve svém oboru vedoucí postavení.

Hledáme kandidáty na pozici Software Development Manager, který bude řídit vývoj ERP, CRM, webového portálu a dalších aplikací.

Odpovědnosti:

  • Vedení týmu softwarového vývoje
  • Návrh dlouhodobé koncepce rozvoje a údržby aplikací, včetně související systémové infrastruktury
  • Úzká spolupráce s business odděleními při definování zadání projektů
  • Posuzování navrhovaných aplikací a změn s ohledem na schválenou koncepci rozvoje
  • Řízení projektových prací, plánování kapacity a řízení interních a externích zdrojů
  • Schvalování změnových požadavků na projektech
  • Zajištění integrity dat při změnách v aplikačním prostředí
  • Rozvoj a zefektivňování postupů a procesů pro vývoj a implementaci aplikací
  • Tvorba a kontrola dodržování bezpečnostní politiky aplikací

Požadavky

  • Minimálně 5 let zkušeností na pozici manažera softwarového vývoje
  • Zkušenost s řízením implementace aplikací a transformace IS
  • Předchozí praxe v roli developera je výhodou
  • Znalost tvorby projektové dokumentace
  • Znalost principů, postupů a nástrojů používaných při vývoji softwaru
  • Dobré organizační schopnosti
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabídka

  • Cílové odměny
  • Služební vůz i soukromému používání
  • Mobil, notebook
  • Multisport karta
  • Cafeterie benefitů
  • Penzijní připojištění
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Pravidelný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.