Alpha Search

Senior Java Developer

Popis pozice

Pro IT firmu, která má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vývoje vlastních aplikací a nadstaveb, hledáme Senior Java Developera.

Pozice Senior Java Developer je součástí vývoje a implementace softwarových řešení založených na technologiích Java a integrací do SAP i non-SAP systémů. Jejím hlavním úkolem je navrhovat, vyvíjet a testovat aplikace, které podporují efektivní fungování SAP systémů a integrují je s dalšími podnikovými systémy.

Hlavní odpovědnosti na pozici:

  • Plánování, návrh a implementace softwarových řešení v jazyce Java pro podporu business procesů zákazníků. To zahrnuje analýzu požadavků, vytváření technických specifikací, programování a testování.

  • Práce s technologiemi a nástroji, které umožňují integraci softwarových aplikací s existujícími SAP systémy. Cílem je zajištění kompatibility, spolehlivosti a výkonnosti těchto integrací.

  • Identifikace, analýza a řešením problémů v rámci softwarových aplikací. Také poskytuje podporu a technickou expertizu dalším členům týmu.

  • Úzká spolupráce s týmem vývojářů, projektovými manažery a dalšími kolegy a kolegyněmi.

  • Účast na vývoje nových funkcionalit a jejich nasazování do produkčního prostředí.

Požadavky

  • Minimálně 5 let zkušeností s vývojem v jazyce Java.
  • Znalost JavaScript (Angular, React) nebo CI/CD vítána.
  • Zkušenosti s integrací aplikací s podnikovými systémy.
  • Znalost Software Development Lifecycle
  • Zkušenosti s agilním vývojem a je schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí.
  • Zkušenosti s používáním nástrojů jako je JIRA nebo Git.
  • Schopnost identifikovat a řešit technické problémy, vytvářet efektivní a optimalizované kódy a testovat a ladit aplikace.
  • Schopnost vést a mentorovat další vývojáře.
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost efektivně spolupracovat na projektech.

Nabídka

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Konkurenční platové ohodnocení.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.
  • Firemní benefity, jako jsou stravenky, příspěvek na penzijní připojištění apod.
  • Příjemná pracovní atmosféra a podpora ze strany kolegů a nadřízených.

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.