Alpha Search

SAP Basis Konzultant

Popis pozice

Pro jednoho z klíčových partnerů SAP na českém trhu, který má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vlastních nadstaveb, hledáme SAP Basis Konzultanta do pražské kanceláře.

SAP Basis Konzultant pracuje na analýze, návrzích, implementacích a správě a podpoře systémů. Úzce spolupracuje a komunikuje s kolegy i s klienty. Náplň práce:

  • Instalace a správa SAP Basis infrastruktury včetně správy operačního systému, záplatování, zálohování, zabezpečení a dodržování SLA
  • Konzultace a podpora při konfiguraci, integraci, aktualizaci a testování prostředí SAP
  • Návrhy řešení komplexních požadavků na SAP infrastrukturu a změn pro více projektů/zákazníků
  • Zajištění optimální konfigurace systému SAP s cílem maximalizovat výkon a dostupnost systému
  • Analýza chyb a řešení problémů; působení jako eskalační bod pro technické problémy
  • Spolupráce s kolegy při posuzování připravenosti zákaznického SAP prostředí na přechod na SAP S4HANA

Požadavky

  • Alespoň 2 roky zkušeností na pozici konzultant/administrátor SAP Basis a IT infrastruktury
  • Zkušenosti s návrhem řešení, jeho implementací a podporou zákazníků
  • Znalosti databázových platforem - např. SAP HANA, Oracle, MS SSQL nebo MaxDB
  • Zkušenosti s monitorovacími nástroji včetně související konfigurace např. SAP Solution Manager nebo Nagios
  • Zkušenosti s operačními systémy Windows a Linux
  • Zájem vzdělávat se v migraci a integraci SAP do cloud a hybrid cloud prostředí nebo instalaci SAP nad jakoukoli databází

Nabídka

  • Práce na HPP nebo IČO
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Cílové odměny
  • Služební vůz
  • Týden dovolené navíc
  • Pravidelný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.