Alpha Search

IT Security Specialist

Popis pozice

Naším klientem je přední retailová firma, která působí ve střední Evropě. V každé zemi obsluhuje zákazníky prostřednictvím rozsáhlé pobočkové sítě a e-shopu. Fungování služeb např. v logistice, financích nebo pobočkové síti je zajištěno informačními systémy, které jsou navrhovány a provozovány podle požadavků a procesů jednotlivých oddělení. Nově vytvořená pozice IT Security Specialist je součástí týmu, který má na starosti kompletní IT security, GDPR a IT compliance. Součástí pracovní náplně je:

  • Analýza, návrh a zlepšování interní bezpečnosti informačních systémů
  • Práce na komplexním technickém posouzení IT bezpečnosti aplikací a infrastrukturyi a identifikovat potenciální bezpečnostní hrozby a zranitelnosti
  • Monitoring bezpečnostních logů a správa zranitelností, analýza bezpečnostních incidentů
  • Spolupráce na různých projektech, které se dotýkají IT bezpečnosti (příprava, plánování a spolupráce při testování IT infrastruktury a aplikací a provádění bezpečnostních testů)
  • Spolupráce na projektech útvaru bezpečnosti a IT při zavádění nových technologií
  • Tvorba a aktualizace bezpečnostní dokumentace a s tím spojené vnitrofiremní směrnice
  • Zvyšování povědomí o prioritách IT bezpečnosti formou školení kolegů z IT i mimo IT

Požadavky

  • Zkušenost v oblasti IT security a GDPR
  • Zkušenost s analýzou rizik a modelování hrozeb
  • Zkušenost s implementací bezpečnostních řešení
  • Přehled o aktuálních trendech v kybernetické i provozní bezpečnosti
  • Schopnost komunikovat s širokým spektrem technických i byznysových pracovníků s cílem vysvětlit a prosadit bezpečnostní opatření
  • Orientace v oblasti podnikových aplikací
  • Iniciativní a samostatná osobnost s proaktivním přístupem
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabídka

  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Cílové odměny
  • Caffeteria, multisport karta
  • Možnost občasné práce z domova

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.