Alpha Search

ERP Manager

Popis pozice

Naším klientem je přední retailová společnost, která působí ve střední Evropě. Provozuje rozsáhlou síť poboček a internetový obchod. Jedním z klíčových systémů pro správné fungování a rozvoj společnosti je ERP systém MS Dynamics 365. Hledáme ERP Managera, který bude řídit tým specialistů a klíčových uživatelů, analyzovat požadavky businessu, plánovat rozvoj systémů a řídit dodávku projektů. Součástí pracovní náplně je:

  • Vedení a rozvoj týmu specialistů a klíčových uživatelů
  • Zodpovědnost za kvalitu dat a integrační platformu
  • Úzká spolupráce s uživateli a business útvary a řešení jejich požadavků na ERP systém
  • Plánování a řízení projektů, spolupráce s externím dodavatelem ERP systému
  • Odpovědnost za SLA a řešení eskalací
  • Návrh a kontrola oprávnění/přístupů v ERP systému
  • Příprava technické dokumentace a uživatelských manuálů

Požadavky

  • Zkušenosti s vedením týmu IT specialistů
  • Znalost ERP systémů a integračních platforem
  • Zkušenost s plánováním a řízením IT projektů
  • Schopnost určovat a měnit priority
  • Proaktivní přístup při řešení požadavků a problémů
  • Zájem o inovace a neustálé zlepšování fungování služeb s přesahem mimo IT
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabídka

  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Cílové odměny
  • Služební vůz
  • Pravidelný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.