Alpha Search

ABAP Developer

Popis pozice

Pro jednoho z klíčových partnerů SAP na českém trhu, který má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vlastních nadstaveb, hledáme ABAP Developera.

ABAP Developer pracuje na analýzách zadání, vývoji a nasazování aplikací. Řeší také ppžadavky plynoucí z provozu. Projekty jsou realizovány pro zákazníky převážně v České republice. Při analýze a definici zadání ABAP Developer komunikuje s kolegy v projektovém týmu a podílí se na návrhu optimálního řešení. Do pracovní náplně patří:

  • Vývoj a úprava programového kódu v jazyce ABAP podle specifikací a požadavků klienta
  • Návrh a implementace rozšíření a modifikací existujících SAP aplikací
  • Testování a ladění softwarových aplikací v rámci SAP systému
  • Spolupráce s týmem SAP konzultantů a architektů při implementaci nových funkcí a řešení problémů
  • Dokumentace vývoje aplikací a vytváření uživatelských manuálů
  • Poskytování podpory uživatelům v případě potřeby a řešení technických problémů

Požadavky

  • Zkušenosti s programováním v jazyce ABAP
  • Znalost SAP architektury a modulů
  • Schopnost analyzovat a řešit technické problémy v SAP systému
  • Zkušenosti s návrhem a implementací nových funkcí v SAP aplikacích
  • Znalost relačních databází a SQL
  • Vynikající komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu a spolupracovat s ostatními členy projektového týmu

Nabídka

  • Smlouva na dobu neurčitou (HPP)
  • Možnost pracovat převážně z home office
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce s nejnovějším SAP technologiemi
  • Cílové odměny

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.