Alpha Search

ERP Manager

Náplň práce

Naším klientem je přední retailová společnost, která působí ve střední Evropě. Provozuje rozsáhlou síť poboček a internetový obchod, kde jsou zákazníkům k dispozici výrobky více než 300 značek. Správné fungování business procesů a očekávání je průběžně podporováno investicemi, mimo jiné do informačních technologií. Jedním z klíčových systémů pro správné fungování a rozvoj společnosti je ERP systém MS Dynamics 365. Hledáme ERP Managera, který bude odpovědný za integraci, implementaci a podporu ERP aplikací v rámci společnosti, vedení týmu ERP specialistů, kteří navrhují a implementují řešení nebo bude úzce spolupracovat s jednotlivými odděleními při řešení jejich požadavků. Součástí pracovní náplně je:

  • Vedení a rozvoj týmu specialistů
  • Plánování a řízení nových projektů, dohled nad rozsáhlými projekty (instalace a integrace softwaru/aplikací ERP)
  • Řízení externích dodavatelů
  • Úzká spolupráce s uživateli a business útvary a řešení jejich požadavků na ERP systém
  • Definice bezpečnostních standardů a přístupů a jejich implementace
  • Definice interních SLA a řešení eskalací
  • Příprava technické dokumentace a uživatelských příruček

Požadavky

  • Zkušenosti s vedením týmu IT specialistů
  • Znalost ERP systémů, EDI, databází, integračních platforem
  • Zkušenost s plánováním a řízením IT projektů
  • Schopnost určovat a měnit priority
  • Proaktivní přístup při řešení požadavků a problémů
  • Zájem o inovace a neustálé zlepšování fungování služeb pro zákazníky s přesahem i mimo IT
  • Orientace na cíl, plnění očekávání
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • Komunikativní znalost angličtiny pro každodenní práci

Nabídka

  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Cílové odměny
  • Služební vůz
  • Občasný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.